Tokat’ta öğrenci olmanın en güzel, en keyifli yıllarını geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyacınıza cevap vereceğimizi temin ediyoruz. Bu süreçte siz değerleri öğrencilerimizin okullarınızda başarılarınızın sağlanması en temel ilkemizdir.

Yurdumuz üniversiteye yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır.

Selin Kız Yurdu olarak amacımız depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş yurt binamızla her türlü güvenlik donanımı ve sürekli hijyen anlayışımızla en iyiyi sunarak seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortam sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir..

Neden Biz?

Öğrencilerimizin okullarında başarılı olmasını sağlayacak ortamı yarattığımız için. Öğrencilerimize 24 saat hizmet sunduğumuz

“Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz tek adres”

“Farkımız Size Olan Özenimiz”